Let's meet Again to program lojalnościowy skierowany do gości i klientów powracających do korzystania z usług Jordan Group po raz kolejny.

W Pokojach Gościnnych Jordan, w Hotelu****Galaxy w Krakowie oraz w Willi Jordanówka powracający Goście zyskują. 

Przy check-inie otrzymują kartę klucz, która pełni funkcję klucza elektronicznego do pokoju, wjazdówki na parking, ale także wizytówki z danymi kontaktowymi i przede wszystkim z unikatowym kodem promocji, do wykorzystania przy kolejnych rezerwacjach. Warto zachować kartę klucz w swoim portfelu by nie utracić możliwości korzystania z najbardziej atrakcyjnych cen przy rezerwacji noclegów we wszystkich obiektach Jordan Group przez strony internetowe (REZERWACJA ONLINE).
Pakiet voucherów lojalnościowych do wykorzystania w restauracjach, barach, SPA, Jordan Group Transport z WowKrakow! Tours dla każdego gościa a także specjalna pula dla gości obchodzących jubileusze, urodziny, przebywających w naszych obiektach, jest zawsze dużą niespodzianką i wiąże się z korzyściami, rabatami i wartościami dodanymi, które powodują, że warto do nas powracać znowu i znowu.
Drodzy Goście, spotkajmy się znowu! Let's meet again!