Kontakt

Jeśli masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

 

Dział Sprzedaży
ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
Tel: +48 12 354 59 40
Email: sprzedaz@jordan.pl,

Dział Marketingu
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków
Tel: +48 12 422 40 33 ext.118
marketing@jordan.pl

Obsługa zapytań i zleceń:
Grupy Turystyczne, ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
Tel:  +48 12 354 59 45
Email: grupy@jordan.pl

Turyści Indywidualni ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
Tel:  +48 12 354 59 50
Email: indywidualni@jordan.pl  

Konferencje i przyjęcia ul. Sobieskiego 22/2, 31-136 Kraków
Tel: +48 12 354 59 54
Email: konferencje@jordan.pl

Biuro Kongresów Jordan ul. Sobieskiego 22/2, 31-136 Kraków
Tel:  +48 12 341 61 62, +48 12 341 61 64
Email: kongres@jordan.pl

Podróże służbowe ul.Rybitwy 22, 30-722 Kraków
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
Tel:  +48 12 354 59 40
Email: biznes@jordan.pl

Wynajem autokarów ul.Rybitwy 22, 30-722 Kraków
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
Tel:  +48 601 435 408, +48 601 400 524
Email: transport@jordan.pl

WowKrakow! ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
Email: info@wowkrakow.pl

Współpraca agencyjna ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
Email: cpm@jordan.pl

 

HOTELE JORDAN GROUP:


Hotel Galaxy****, ul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków
Tel:  +48 12 342 81 00
Email: hotel@galaxyhotel.pl

Pokoje Gościnne Jordan***, ul. Długa 9, 31-147 Kraków
Tel: +48 12 430 02 92
Email: nocleg@jordan.pl

Willa Jordanówka***,os. Stylchyn 32, 31-400 Czorsztyn-Kluszkowce
Tel: +48 18 275 05 55+48 601 400 521
Email: jordanowka@jordan.pl

Biura Obsługi Klienta:
Jordan Cafe Kawiarnia Turystyczna, ul. Długa 9, 31-147 Kraków
pon.-pt.: 10:00-18:00
Tel: +48 12 421 21 25
Email: dluga@jordan.pl

Informacja Turystyczna, ul. Pawia 8, 31-154 Kraków
pn - sb: 9:00 - 13:00
Tel: +48 12 422 60 91+48 601 502 123
Email: pawia@jordan.pl

BOK Tarnów, ul. Pułaskiego 7, 33-100 Tarnów
pn.-pt.: 9:00-16:00
Tel: +48 691 119 911
Email: tarnow@jordan.pl

BOK Trzebinia, ul. Krakowska 19, 32-540 Trzebinia
Tel: +48 32 647 73 80
Email: trzebinia@jordan.pl 

Baza Autokarowa ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
Tel:  +48 12 393 14 66
Email: rybitwy@jordan.pl 

Wynajem lokali ul. Rybitwy 22, 30-722 Kraków
Tel:  tel:+48 782 788 788
Email: rybitwy@jordan.pl 

Księgowość ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków
Tel: tel:+48 12 422 40 33
office@jordan.pl

 

Sekretariat:

JORDAN GROUP
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków
Tel: +48 12 422 40 33
office@jordan.pl

 

Proszę, popraw zaznaczone pola i spróbuj ponownie.