kup voucher

Poniżej idea naszych voucherów i zasady zakupu.

Kup voucher

Voucher

4 seasons voucher na wszystkie usługi Jordan Group
Zapraszamy do zakupu vouchera wartościowego - bonu towarowego do wykorzystania na wszystkie rodzaje usług Jordan Group.
W ciągu roku od daty zakupu wykorzystać go możesz na noclegi, gastronomię, usługi Spa&Wellness, usługi transportowe, myjni, wynajem lokalu, usługi konferencyjne, organizację wydarzenia oraz realizację usług turystycznych.

Voucher1

Dziękujemy za Twoje wsparcie
Wartość vouchera ustalasz sam lub w drodze konsultacji z naszymi sprzedawcami.
Kupując 4 seasons voucher pomożesz nam szybciej reaktywować nasze regularne działalności po okresie pandemii, która mocno dotknęła naszą branżę. Prosimy o telefon  +48 12 354 59 46 lub mail na indywidualni@jordan.pl

Voucher2
Wartość vouchera 
 
Zapłacisz za voucher zawsze o 15% mniej niż jego wartość do realizacji, którą ustalasz sam lub w drodze konsultacji ze sprzedawcą. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!
Voucher3
Realizacja vouchera 
Voucher wystarczy wygenerować. W elektronicznej formie lub jako wydruk należy okazać go po dokonaniu rezerwacji usług i przed realizacją.
Voucher4
Voucher na prezent 
Voucher może przyjąć bardzo elegancką, ozdobną formę, która na Twoje życzenie przygotujemy i prześlemy kurierem. Będzie to piękny prezent i pamiątka dla obdarowanej nim osoby. Jeżeli zamawiasz voucher ozdobny napisz na indywidualni@jordan.pl, podaj numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły. 
 
Regulamin