BE KIDS BE HAPPY to autorska marka Jordan Group skupiająca w sobie oferty, atrakcje, udogodnienia i funkcjonalności dedykowane dzieciom, ich rodzicom i rodzinnym pobytom w obiektach Jordan Group. Szczególnie Hotel****Galaxy w Krakowie i Pensjonat Willa Jordanówka w Kluszkowcach przystosowane są do realizacji pobytów rodzinnych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. 

Wyjątkowe udogodnienia w Hotelu **** Galaxy w Krakowie to przestronne pokoje, pokoje rodzinne łączone drzwiami przechodnimi, z możliwością rozłożenia łóżeczka i sofy rozkładanej, z dodatkowym wyposażeniem dla małych gości. Wygodny podjazd i parking, ciągi komunikacyjne, pokoje i powierzchnie wspólne, dostosowane również dla rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym stanowią o komforcie poruszania się z dziećmi po obiekcie. Kącik zabaw na co dzień i specjalna strefa zabaw, kina, animacji w okresie świąt, wakacji i długich weekendów z opieką concierge. W recepcji dostępny informator dotyczący atrakcji dedykowanych dzieciom w mieście, potrzebnymi kontaktami w  razie choroby czy niepokoju o zdrowie rodziny sprawiają, że pobyt rodziny w hotelu jest bardzo bezpieczny.  Specjalna karta menu dla dzieci, oferty zwiedzania WowKrakow! Tours regularne i okazjonalne dedykowane właśnie rodzinom z dziećmi, a przede wszystkim nielimitowany dostęp do strefy Wellness z basen z atrakcjami, jacuzzi z wodą morską, zabiegami spa i zabawami w strefie wellness nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci pozwalają najmniejszym i ich opiekunom czuć się wyjątkowo traktowanymi gości hotelu. To wszystko stanowi ofertę BE KIDS BE HAPPY w komfortowym hotelu wielokrotnie wyróżnianym statuetkami Hotelu Przyjaznego  Rodzinie. 

Wypoczynek z rodziną na łonie pienińskiej natury, nad Jeziorem Czorsztyńskim w Kluszkowcach w Pensjonacie Willa Jordanówka jest niezapomnianym jeszcze na długo po wyjeździe. Kameralny i swojski charakter pensjonatu, smaki domowej, zdrowej kuchni, codziennie świeżych zup, pierogów i innych pyszności, pozwala odpocząć od codziennego gwaru i obowiązków. Ogród z Tawerną, plac zabaw z wielkim Pirackim Statkiem, program animacji dla dzieci nie pozwoli dzieciakom się nudzić a rodzicom i dziadkom da odpocząć. By poczuć prawdziwą naturę polecamy szczególnie trasę rowerową wokół jeziora, wycieczki na pobliskie szczyty, sporty wodne i spacery. Wieczory z grillem, zapach wędzonego pstrąga i radosne okrzyki dzieci tworzą niezapomniany klimat.
Dziesiątki stałych gości, ciągle powracające do nadczorsztyńskiego odpoczywania rodziny są najwyższą rekomendacją marki Jordan Group BE KIDS BE HAPPY.

Do zobaczenia znowu. Be Kids Be Happy.