Kongsberg 12.08.2019 r. 

W ciągu ostatnich lat intensywnie współpracowaliśmy z Krakowem jako miejscem docelowym, a z Jordan Group jako lokalną firmą kompleksowo realizującą nasze zlecenia. 
Nasze projekty obejmowały wszystko, począwszy od mniejszych grup, a skończywszy na większych grupach liczących odpowiednio 250 i 360 osób, reprezentujących znaczną różnorodność programów i działań. 
Niezależnie od wielkości grupy Jordan Group zawsze w pełni spełniała nasze wymagania, a wszystko zostało załatwione w sposób doskonały, pozostawiając zarówno nas, jak i naszych klientów z bardzo wysokim stopniem zadowolenia. 
Cieszymy się, że możemy przekazać Jordan Group nasze najlepsze rekomendacje dla każdego, kto uważa Kraków za znakomite miejsce realizacji swoich projektów. 

Olav Goberg
Søstrene Storaas 
starszy kierownik projektu
 

Gorzów Wielkopolski, 9.07.2019

Na przełomie lat 2017-19 zorganizowaliśmy kilka spotkań dla naszych współpracowników z całego świata, szkolenie oraz konferencję dla Klientów. Hotel spełnił wszystkie wymagane oczekiwania dotyczące tak ważnych imprez. Zarówno pokoje, sale konferencyjne i infrastruktura zewnętrzna w pełni zaspokoiły potrzeby związane z organizacja tego typu wydarzeń. Dodatkowym atutem była dobra lokalizacja i wyśmienita kuchnia.(...) Jesteśmy pełni uznania dla otwartej i życzliwej postawy zespołu Hotelu Galaxy oraz szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany pojawiające się w trakcie imprez, które świadczą o pełnym profesjonalizmie zespołu. 

Dyrektor Zarządząjacy
Veteqinol Biowet Sp. z o.o.
Cyryl Przybył

St Albans House Haymarket, 17.05.2019

"Chciałam podziękować za ogrom pracy, którą zespół hotelu Galaxy wykonał, aby zapewnić, że nasze wydarzenie zakończyło się sukcesem. Współpraca z wami była przyjemnością i doceniamy sposób, w jaki udało wam się spełnić nasz złożony program i prośby! Otrzymaliśmy doskonałe opinie od uczestników i wyższej kadry kierowniczej w Cochrane (…) "

Sabrina Khamissa
E
vent and Brand Support Officer Cochrane Central Executive 

Katowice, 25.01.2019

„W dniach 3-14 grudnia 2018 roku w Katowicach odbyło się najważniejsze globalne forum poświęcone światowej polityce klimatycznej:24 sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) (…)Uważa się powszechnie, że był to jeden z lepiej zorganizowanych szczytów klimatycznych od początku tego wydarzenia na arenie ONZ. To nasz wspólny sukces i na pewno powód do dumy. Tak ogromne wydarzenie to olbrzymie logistyczne wyzwanie, wymagające współpracy wielu podmiotów. Dziękuję za zaangażowanie, determinację, wkład w przygotowanie i obsługę Szczytu Klimatycznego w Katowicach. (…) Proszę przyjąć wyrazy najwyższego szacunku, uznania i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tego największego wydarzenia ubiegłego roku w Katowicach.”

Prezydent Miasta Katowice
Marcin Krupa

Warszawa, 27. 11. 2018

"(…)w dniach 22-23 listopada 2018 roku w Krakowie miałam zaszczyt przewodniczyć XXIII posiedzeniu Polsko-Słowackiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Transgranicznej, którego uczestnicy zakwaterowani zostali w hotelu Galaxy i korzystali z transportu zapewnionego przez firmę Jordan Group. (…) chciałabym z zadowoleniem podkreślić wysoki standard usług hotelu Galaxy - duże, komfortowe pokoje, przyjazną obsługę w recepcji, życzliwość całego personelu oraz doskonałą kuchnię. Szczególnie wysoko oceniam przygotowanie uroczystej kolacji (…) Zaserwowane wyśmienite, typowo polskie dania, a także wystrój i atmosfera sali bankietowej spotkały się z prawdziwym uznaniem gości, zarówno ze strony polskiej jak i słowackiej. Jako gospodarze wieczoru, zebraliśmy słowa szczerego podziwu dla szefa kuchni oraz bardzo sprawnej, mimo młodego wieku, obsługi kelnerskiej. (…)"

Renata Szczęch
Podsekretarz Stanu
Przewodnicząca polskiej części polsko-słowackiej
Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Transgranicznej

 

Kraków, 06.2018

„Dziękujemy, że razem z nami współtworzyliście 11. Edycję Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego NETIA OFF CAMERA.”(…)

Dyrektor Festiwalu
Szymon Miszczak

Kraków, 17.08.2016
"Organizatorzy szkoły Europejskiej Federacji Bólu w Krakowie pragną serdecznie podziękować dyrekcji i personelowi hotelu Galaxy (...) za profesjonalna współpracę przy organizacji drugiej już edycji tej szkoły, oraz wyrazić ogromne uznanie dla jakości świadczonych usług. Dzięki perfekcyjnej współpracy zarówno przygotowania organizacyjne, jak i samo wydarzenie (...) przebiegły bez najmniejszych zakłóceń.  Organizatorzy szkoły i zaproszeni goście wysoko ocenili kompetencje i rzetelność obsługi, wyposażenie sali konferencyjnej, warunki hotelowe oraz smaczna kuchnię."

Przewodnicząca Szkoły Europejskiej Federacji Bólu w Krakowie
Barbara Przewłocka

Kraków, 3.08. 2016
„Serdecznie dziękujemy za zabezpieczenie usługi kateringowej w czasie ceremonii powitania i pożegnania Ojca Świętego Franciszka (…). Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego, sprawnego i samodzielnego podejścia do uroczystości. Zarówno poczęstunek jak i obsługa były wzorowe. Jesteśmy również wdzięczni, że byliście Państwo bardzo elastyczni. Z przyjemnością stwierdzamy, że firma rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań zapewniając usługi na wysokim poziomie.”

Dowódca 8 Bazy Lotnictwa Transportowego
p.o. ppłk Marek Majocha

Kraków, 10.2015
„Proidea Sp. z o.o.z przyjemnością i pełna odpowiedzialnością rekomenduje Hotel Galaxy jako profesjonalnie przygotowane miejsce do organizacji szkoleń i konferencji. W związku z organizowaną w dniach 28-29 09 2015 konferencję PLNOG, pragniemy podziękować(…) za rzetelność, fachowość  i profesjonalizm w obsłudze połączone ze znakomita kuchnia i miła atmosferą. Hotel zapewnił kompleksową obsługę organizacji konferencji dla 775 osób w zakresie wynajmu sal konferencyjnych, zakwaterowania (…) oraz zapewnienia pełnej gastronomii wraz z obsługą.”

 

Jakub Kozioł

Kraków, 6.07.2015
„Wszystkie  usługi były świadczone na bardzo wysokim poziomie, a ich wykonanie cechowało się pełnym profesjonalizmem. Działania firmy Jordan Group zostały dostrzeżone przez wielu zagranicznych uczestników konferencji, którzy podkreślali ich walory, jakość i fachowość.”

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
dr hab. Michał Gradziński

Kraków, 06.2015

„Uczestnicy konferencji [II Międzynarodowa Konferencja „RADON in the ENVIRONMENT 2015”] kierowali wiele ciepłych słów i wyrazów uznania pod adresem zarówno Personelu hotelu GALAXY**** jak i Pracowników Biura Kongresów JORDAN Group za profesjonalną obsługę konferencji i imprez towarzyszących, a także za życzliwość w codziennych kontaktach.”

Dr hab. Krzysztof Kozak (IFJ PAN)
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego konferencji

Dr Jadwiga Mazur (IFJ PAN)
Sekretarz naukowy konferencji

Warszawa, 16.05.2014
„Efekty współpracy z JORDAN Group sprawiły, że konferencja [„XXXVI Warsztaty SOLVIT”] okazała się dużym sukcesem. (…) Doświadczenie, rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków było nieocenione. Dzięki wykazanej kreatywności, elastyczności i zdolnościom organizacyjnym, a także interpersonalnym, współpraca (…) przebiegała w atmosferze zaufania i życzliwości. Przygotowanie konferencji zostało również bardzo wysoko ocenione przez jej uczestników: przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz przedstawicieli centrów SOLVIT ze wszystkich państw UE.”

Dyrektor Departamentu Spraw Europejskich
Małgorzata Wenerska-Craps

Warszawa, 07. 2013
„(…) pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za okazana pomoc przy organizacji pobytu delegacji tureckich biur podróży w Krakowie i Wieliczce. Dzięki współpracy z Państwem udało się zrealizować ciekawy i satysfakcjonujący program (…). Jestem pewien, ze przyczyni się to do promocji (…)w szczególności regionu małopolskiego (…). Mam nadzieję, że tak udana współpracę będziemy mieli okazje kontynuować.”


Tomasz Rosset
Sekretarz Generalny Polskiej Izby Turystyki

Kraków, 17.01.2013
„Pragniemy (…) przekazać podziękowania dla Biura Kongresów Jordan za profesjonalną obsługę 14. Międzynarodowej Konferencji Metal Forming 2012 zorganizowanej (…) dla 450-ciu naukowców z całego świata. (…) współpraca z Biurem układała się znakomicie, a usługa została wykonana z dużą operatywnością i profesjonalizmem. Ogromnym atutem Biura podczas realizacji tej skali przedsięwzięcia była terminowość, dokładność i nadzór nad przebiegiem Konferencji.”

Prof. Jan Kusiak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Warszawa, 14.10.2011
„(…) składam gorące podziękowania (…) za wkład organizacyjny i zaangażowanie w organizację Europejskiego Forum Turystyki (…) całemu Zespołowi pracowników Biura JORDAN, którzy włożyli wiele trudu w organizację spotkania na tak ogromną skalę i o tak ogromnym znaczeniu dla Polski. (…) oraz nie szczędzili swojego czasu i sił celem jak najlepszego przebiegu wszystkich wydarzeń, ku wielkiemu zadowoleniu zaproszonych gości. Jestem przekonana, że Pańscy pracownicy swoją postawą i zaangażowaniem wnieśli wkład w bardzo dobrą promocję wizerunku naszego kraju.”

Katarzyna Sobierajska
Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Sportu i Turystyki

Kraków, 31.10.2011
„Z obecnym składem Biura Jordan (…) mam przyjemność współpracować od kilkunastu lat (…). Zespół ten zabezpieczał podobne usługi na Kongresach od 1994 roku i przez te wszystkie lata wykonywał powierzone mu akcje bezbłędnie i bezproblemowo. (…)"

Kierownik Zakładu
Prof. dr hab. med. Edward Czerwiński

 Kraków, 31.05.2011
„Udowodniliście Państwo, że jesteście rzetelnym i godnym zaufania partnerem.”

Prof. dr hab. Maciej Małecki
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Collaborative European Effort to Develop Diabetes Diagnostics